Kontakta oss på Wasberg Redovisning

Alenka Bajramovic Auktoriserad redovisningskonsult, SRF

Telefon, direkt:
08-37 28 98

Mobil:
070-439 66 43

E-post:
alenka@wasberg.se

Anna-Carin Bergsten Auktoriserad redovisningskonsult, SRF (Inhyrd konsult)

E-post:
annacarin@wasberg.se

Marina Denving Löne- och redovisningsassistent

Mobil:
070-424 15 53

E-post:
marina@wasberg.se

Anna Färestad  Auktoriserad redovisningskonsult, SRF, civilekonom

Telefon, direkt:
08-37 48 00

E-post:
anna@wasberg.se

Jesper Georgii-Hemming  VD

Telefon, direkt:
08-37 96 96

Mobil:
070-723 03 47

E-post:
jesper@wasberg.se

Martina Sundman Redovisningskonsult

Telefon, direkt:
08-400 440 65

E-post:
martina@wasberg.se

Lioudmila Kaarle Auktoriserad redovisningskonsult, SRF

Telefon, direkt:
08-37 28 97

Mobil:
070-490 23 43

E-post:
lioudmila@wasberg.se

Hanna Lennartsson (tjänstledig) Redovisningskonsult

Telefon, direkt:
08-400 440 63

E-post:
hanna.lennartsson@wasberg.se

Svetlana Rossin Auktoriserad redovisningskonsult, SRF, auktoriserad löneredovisningskonsult, SRF

Telefon, direkt:
08-37 80 48

E-post:
svetlana@wasberg.se

Mats Strömberg  Redovisningskonsult

Telefon, direkt:
08-37 40 15

Mobil:
070-834 01 03

E-post:
mats@wasberg.se

Lotta Wallin  Redovisningskonsult, ansvarig lagerbolagsförsäljning

Telefon, direkt:
08-400 440 61

Mobil:
0700-90 90 32

E-post:
lotta.wallin@wasberg.se

Jenny Wern (tjänstledig)  Auktoriserad redovisningskonsult, SRF

Telefon, direkt:
08-37 68 78

E-post:
jenny@wasberg.se